24.05.2017

Spuštění, aneb proč to všechno vzniklo….

Spuštění, aneb proč to všechno vzniklo….

 

V sekci o mně najdete informace o mně samotné, ale svůj první článek na blog chci věnovat tomu, co mě přimělo, abych si ho vlastně udělala.

 

Celiakie mně byla diagnostikovaná v roce 2016, a protože jsem milovník jídla a po diagnoze jsem našla na internetu JEN pár nudných receptů, začala jsem vymýšlet nové a vlastní, abych si svůj jídelníček zpestřila.

Miluji vaření, tvoření a umění , a považuji tyto ctnosti za něco krásného, inspirativního a dodávající energii.

 

 

Začala jsem tedy vařit pro sebe bezlepkově, občas jsem to vyfotila mobilem a dala na instagram/facebook i s receptem.

Ohlas byl velký, protože se jednalo o nové recepty, a hlavně celiaci si díky mně zpestřili svůj omezený jídelníček.

Instagram i Facebook jsem brala jen jako online prostředek bez emoce, kde jsem ventilovala svoje “umění”.

 

Čas ubíhal, receptů přibývalo a fanoušci přicházeli. Vznikla komunita fanoušků, osob se stejnou diagnózou a musím říct i přátel, které jsem díky tomu poznala.

Vařím a peču s láskou, na nic si nehraju a snažím se být vždy sama sebou.

 

 

Neoplývám statisíci fanoušků, protože si fanoušky nekupuji, neprosím je o nic a zkrátka, kdo chce jít stejnou cestou jako já, si mě najde a půjde po ní se mnou.

 

Narůstajícím počtem fanoušků a možností spolupráce s různými značkami, nebo vaření na workshopech jsem zjistila, že nemám žádný “odkaz” na sebe, kromě online sociálních sítí ( a ty má dnes každý), takže nastal čas si blog udělat. Nebrala jsem to doted jako podstatné, a dovolím si tvrdit, že tam kde jsem dnes, jde bez blogu, bez placené reklamy a bez finančních podpor sponzorů. A to si dovolím tvrdit, že opravdu (snad) jako jediná v dnešní době blog nemám 🙂 (ehm, už týden mám).

Věřím na to, že se dá všechno když se chce. Každý máme stejný odrazový můstek a i když moje vaření pro Vás začalo hlavně jako moje každodenní obživa, tak se postupně mění na mojí vášeň, do které vkládám spoustu úsilí a dělím se o to s Vámi.

 

 

Přináším Vám tedy web s blogem, kde najdete něco o mně, inspirativní recepty, které sama vymýšlím a “tuním” do chutné podoby, a shromažduji důležité informace pro celiaky.

 

Na stránce najdete i sekci cestování, které patří mezi mé další koníčky, bez kterého bych neměla tolik energie a inspirace, kterou Vám přináším. Stojím si za tím, že cestování dodává inspiraci, energii a hlavně uvědomění !

 

 

Dnes se dá najít o celiakii všechno, ale na svých stránkách, se pro Vás budu snažit shromaždovat ty nejaktuálnější, nejreálnější informace a rady, které nám Celiakům chybí.

Jsem tu také pro Vás s jakýmkoliv dotazem a věřte nebo ne, mám velkou radost, že se mnou můžete sdílet

 

 

 

Další články