04.01.2018

Zimní “tour” 2017

Protože vyšla moje kniha koncem listopadu, dostala jsem v prosinci mnoho příležitostí, díky kterým jsem Vám mohla celý měsíc knihu postupně představovat.

Jedním spojením bych svůj prosinec 2017 nazvala jako “zimní tour” s mojí knížkou Můj život bez lepku.

 

První akcí, kde jste mohli prvně držet moji knihu byl Bezlepkový veletrh, konaný v PVA Letňany.

Dne 9.12.2017 v 10:00 byly veřejnosti otevřeny dveře haly číslo 6 a mohli si tak návštěvníci koupit čerstvý bezlepkový chleba, zákusky nebo vánoční cukroví.

Protože byl veletrh zaměřený hlavně na prodej a ochutnávku bezlepkových potravin, zvažovala jsem svoji účast s představením knihy.

Svoji účast jsem od přijetí nabídky vzala spíše jako svoje rozšíření obzoru a představení mé knihy zákazníkům, kteří si přišli koupit něco dobrého.

Ale už v průběhu dopoledne jsem věděla, že moje rozhodnutí bylo správné.

Kromě nečekaně velké účasti návštěvníků jsem si sama rozšířila obzor, co české firmy bezlepkového aktuálně nabízí. Ochutnala jsem bezlepkový párek v rohlíku, bezlepkové točené pivo nebo bezlepkový věneček. Vše bylo výborné a cítila jsem si jako v “ráji” 🙂

Veletrh končil až v 18 hodin a já už balila svůj stáneček okolo 15. hodiny, protože jsem všechny knihy prodala. Spousta návštěvníků u mě vyřešila vánoční dárek nebo možnost, si knihu prohlédnout a zeptat se mě na nejasnosti, které v knize našly. Na mém stánku také mohli návštěvníci ochutnat moje bezlepkové perníčky, kterých jsem pekla 400 ks a domů jsem si přivezla prázdnou krabici 🙂

Na veletrhu mě navštívilo spousta mých fanoušků a poznala jsem nové celiaky, se kterými jsem si popovídala o jejich zkušenostech a příznacích s celiakií.

Musím říct, že to byla opravdu moc příjemná předvánoční sobota a svoji účast určitě zopakuji !

 

Krásné datum 12.12. 2017 patří mému křestu knížky, který se konal na Václavském náměstí, v knihkupectví Dobrovský.

Protože byla doba vánočních večírků, spoustu z Vás se mi omluvilo, ale přišli čekaní i nečekaní fanoušci, přátelé a cizí návštěvníci kihkupectví.

Pro tuto událost jsem napekla dobroty z mé knížky, a tešila se, že mohu veřejně knihu představit při takové události.

Den před akcí visel ve výloze obrovský plakát v mojí životní velikosti a “lákal” na akci, společně s elektronickou pozvánkou na událost.

Jako kmotru jsem si vybrala svoji partačku z foodblogerské “branže” Marcelku (www.pradobroty.cz), ke které mám nejblíže a chtěla jsem ,aby byla knížka pokřtěna někým, s kým si opravdu rozumím. Nechtěla jsem akci pojmout komerčně, zvát “slavné” osobnosti, nebo osoby které neznám, jen kvůli vysoké účasti. Křestu se zúčastnili moji nejbližsí a musím říct, že to bylo moc příjemné! Protože mě moje kmotra “chvilku” zná, věděla, že řest šampaňským není nic pro mě, takže jsme křtili bezlepkovým pivem a kromě toho, že to bylo originální, jsme si obě pochutnaly 🙂

Moc děkuji za účast těm, kteří si křest užili společně se mnou !

 

 

Poslední zastávkou mojí prosincové “tour” byla autogramiáda v mém rodišti, v České Třebové.

Na pozvání malého ale krásného knihupectví Paseka jsem zareagovala pozitivně, protože jsem věděla, že to bude příjemné odpoledne, tam kde to znám nejlépe. Autogramiáda se konala v pátek 15.12. od 16:00 v prostorách knihkupectví.

O autogramiádě napsal i místní Českotřebovský zpravodaj !

Celý den před akcí byla před prodejnou skromá, ale krásná tabule s pozvánkou, natočená ke kolemjdoucím. Mezi výzdobou ve výloze knihkupectví svítil plakát na událost, který lákal zákazníky přímo u vchodu do prodejny. I pro tuto skromnou událost jsem připravila ochutnávku mých dobrot z mojí kuchařky a čekal mě stůl, kde jsem svým fanouškům dávala podpisy.

Musím říct, že k mému překvapení příšlo opravdu spoustu lidí, a zakončení mojí tour bylo opravdu skvělé! Přišla rodina, kolemjdoucí a spousta fanoušků, kteří přijeli i z okolních vesnic. Moc děkuji za vaši přízeň !

 

Během prosince a Vánoc mi od Vás přišlo spoustu děkovných emailů, jak Vám Ježíšek nadělil moji knížku a máte z ní radost. Spousta z Vás už podle mojí knížky pekla vánoční cukroví a knížky tak dělají radost v nových “domovech” domácnostech.

 

Další články